Bank internetowy

Szybko znajdziesz odpowiednią ofertę - Wybierz kategorie, z której chcesz zobaczyć pożyczki

Korzyści płynące z banków internetowych

Bankowość online dostarcza dużo korzyści. Wszystkie bankomaty na całym świecie.

Podstawy bankowości internetowej

Zacznijmy od tego, czym jest internetowy bank. Bez systemu oddziału jesteśmy w stanie zaoszczędzić na wysokich kosztach operacyjnych oddziałów bankowych w całym kraju. Oszczędności te są następnie przekazywane do Ciebie przez jedne z najlepszych stawek w kraju dla produktów depozytowych i finansowania domu.

Możesz uzyskać przegląd swojego konta za pośrednictwem komputera z dowolnego miejsca. Wiele banków internetowych zapewnia również aplikację mobilną, która pozwala szybko dokonywać przelewów i sprawdzać stan konta, gdy jesteś w podróży.

Wiele banków pobiera opłaty za wszystko, od korzystania z bankomatu innego banku do pisania zbyt wielu czeków. Dzięki bankowości online możesz uniknąć wielu z tych opłat, aby zatrzymać swoje pieniądze na swoim koncie.

Bankowość bez opłat

bankowoscinternetowaNajwiększym winowajcą opłat dla wielu klientów jest wypłata z bankomatu. Średnia krajowa dla krajowej opłaty bankomatowej wynosi 2,90 $. To właśnie za to będziesz pobierać opłaty za pobieranie pieniędzy z konta w Stanach Zjednoczonych. Gdy podróżujesz za granicę, te tradycyjne banki pobierają opłatę za korzystanie z bankomatu w wysokości od 1 do 5 USD plus dodatkową opłatę w wysokości do trzech procent kwoty wypłaty.

Banki internetowe nie oferują własnych bankomatów, ponieważ nie mają oddziałów. Z tego powodu wiele banków internetowych robi niesamowite ustępstwa w odniesieniu do opłat ATM. Będą współpracować z grupami bankowymi, aby zapewnić Ci dostęp do różnych bezpłatnych bankomatów i oferują zwroty za transakcje bankomatowe w USA.

Oprócz zwrotów krajowych, niektóre banki internetowe oferują również międzynarodowe zwroty kosztów, dzięki czemu będziesz miał bezpłatny dostęp do swoich pieniędzy bez względu na to, dokąd się udasz.

Zarabianie

Pomóż swoim pieniędzom zarobić więcej. Krajowa, średnia roczna stopa procentowa (APY) dla rachunków oszczędnościowych wynosi tylko 0,08 procent dla wszystkich sald, zgodnie z FDICiii. Przy takim oprocentowaniu możesz liczyć na miesięczne zarobki w wysokości kilku centów na swoim koncie.

Praca z bankiem internetowym może zaoferować dziesięć razy więcej niż odsetki innych banków. Przy oprocentowaniu 1,30% RRSO konto oszczędnościowe Banku Internetowego USA jest prawie 20-krotnie wyższe od średniej krajowej. Wykonaj swoje badania, aby znaleźć konto, które pomoże Ci zwiększyć Twoje pieniądze, nie zwracając całej kwoty zysków z oprocentowania.

Kupno domu
Aby ułatwić Ci proces kupowania w domu, możesz rozważyć trzymanie się swojego banku internetowego. Dzięki swoim funduszom już na jednym ze swoich kont będą wiedzieć, że masz finansowe zabezpieczenie, aby dokonać nowego zakupu domu.

Banki internetowe oferują także jedne z najniższych stóp oprocentowania kredytów hipotecznych w tym kraju. Uzyskanie niższej stawki może zaoszczędzić tysiące osób w czasie posiadania domu.

Wybór odpowiedniego banku to kluczowy krok. Podczas zakupów warto koniecznie przeprowadzić badania i sprawdzić, co oferuje bank internetowy. W wielu przypadkach okaże się, że zapewniają one swobodę finansową, której nie potrafią duże banki.

Dodaj komentarz