Debet na karcie kredytowej

Szybko znajdziesz odpowiednią ofertę - Wybierz kategorie, z której chcesz zobaczyć pożyczki

Debet na karcie kredytowej
Problem o nazwie „Zadłużenie karty kredytowej”

debetnakarciekredytowejKarty kredytowe nie są już luksusem, są prawie koniecznością. Można więc sobie wyobrazić, że wielu ludzi wybiera karty kredytowe. W rzeczywistości wiele osób posiada więcej niż jedną kartę kredytową. Tak więc branża kart kredytowych rośnie skokowo. Jednak przemysł kart kredytowych i posiadacze kart kredytowych mają do czynienia z dużym problemem zwanym „Zadłużeniem karty kredytowej”. Aby zrozumieć, co właściwie oznacza „zadłużenie karty kredytowej”, musimy zrozumieć przepływ pracy związany z wykorzystaniem kart kredytowych jako takich.

Karta kredytowa co to jest?

Karty kredytowe, jak sama nazwa wskazuje, to karty, na które można uzyskać kredyt, tj. Zaciągać pożyczki (zadłużenie karty kredytowej). Twoja karta kredytowa jest przedstawicielem konta kredytowego, które posiadasz u dostawcy karty kredytowej. Jakiekolwiek płatności dokonywane za pomocą karty kredytowej są w rzeczywistości pożyczkami, które przyczyniają się do zadłużenia karty kredytowej.

Całkowite zadłużenie karty kredytowej to całkowita kwota, którą jesteś winien dostawcy karty kredytowej. Musisz spłacać dług z karty kredytowej co miesiąc. Otrzymujesz miesięczne wyciągi lub rachunek karty kredytowej, który pokazuje całkowite zadłużenie karty kredytowej. Musisz spłacić zadłużenie z tytułu karty kredytowej przed upływem terminu płatności, co spowoduje naliczenie opłaty za opóźnienie i odsetek. Istnieje jednak możliwość dokonania płatności częściowej (minimalnej), w takim przypadku nie ponosisz opłat za opóźnienie, ale tylko odsetki od zadłużenia karty kredytowej. Jeśli nie spłacisz zadłużenia z tytułu karty kredytowej w całości, zostaną również naliczone odsetki.

Tak więc zadłużenie na karcie kredytowej stale wzrasta, tym bardziej, że oprocentowanie zadłużenia z tytułu kart kredytowych jest na ogół wyższe niż oprocentowanie innych rodzajów pożyczek / pożyczek. Co więcej, naliczane odsetki są dodawane co miesiąc do zadłużenia z tytułu kart kredytowych w celu utworzenia nowego salda lub nowej kwoty zadłużenia karty kredytowej. Jeśli nadal będziesz dokonywać płatności częściowych (lub żadnych płatności), naliczane są odsetki od nowa na zadłużeniu z tytułu nowej karty kredytowej. Więc w efekcie płacisz odsetki za odsetki z ostatniego miesiąca.

W ten sposób zadłużenie karty kredytowej gwałtownie wzrasta i wkrótce okazuje się, że to, co kiedyś było stosunkowo małym zadłużeniem karty kredytowej, wzrosło do dużej kwoty, której nie można zapłacić. Co więcej, jeśli nadal nie kontrolujesz swoich nawyków wydatków, zadłużenie karty kredytowej rośnie jeszcze szybciej. W ten sposób działa błędne koło zadłużenia na karcie kredytowej.

Spłacić zadłużenie karty kredytowej
Po spłaceniu zadłużenia karty kredytowej

Zadłużenie karty kredytowej jest bardzo dużym problemem, z którym boryka się wiele osób, które były nieodpowiedzialne i niezdyscyplinowane w korzystaniu z karty kredytowej.

Chociaż niektórzy mogli wylądować z zadłużeniem z tytułu kart kredytowych z powodu nieszczęśliwego wydarzenia / sytuacji kryzysowej w swoim życiu, większość ludzi ma zadłużenie z tytułu kart kredytowych z powodu swoich niewłaściwych czynów (tj. Niewłaściwego wykorzystania zadłużenia z tytułu kart kredytowych). Istnieje wiele sposobów na spłatę zadłużenia z tytułu kart kredytowych i wiele osób osiąga ten cel (tj. Jest w stanie spłacić zadłużenie z tytułu kart kredytowych). Z pewnością, aby spłacić zadłużenie z tytułu kart kredytowych, jest to naprawdę wielkie osiągnięcie, ponieważ nie wszyscy są w stanie spłacić zadłużenie z tytułu kart kredytowych. Potrzeba dużo dyscypliny, powściągliwości, planowania i wytrwałości, by w końcu spłacić zadłużenie z tytułu kart kredytowych. Jednak nie więcej jest spłaty zadłużenia karty kredytowej, a następnie tylko w stanie spłacić zadłużenia karty kredytowej.

Mówimy tutaj o życiu po pomyślnym spłaceniu zadłużenia z tytułu kart kredytowych. Jak wspomniano wcześniej, spośród wszystkich osób, które starają się spłacić zadłużenie z tytułu kart kredytowych, nie wszyscy są w stanie spłacić zadłużenie z tytułu kart kredytowych, to jest także niektóre awarie.

Jednak niektóre osoby zawodzą po tym, jak udało im się spłacić zadłużenie z tytułu kart kredytowych. Są to ludzie, którzy tracą pieniądze i idą na wydatki, gdy tylko spłacą zadłużenie z tytułu kart kredytowych. Wkrótce ci ludzie ponownie lądują z zadłużeniem karty kredytowej i znów próbują spłacić zadłużenie karty kredytowej. Nie wystarczy więc spłacić zadłużenia z tytułu kart kredytowych, ale równie ważne jest utrzymanie statusu bez długów nawet po spłaceniu zadłużenia z tytułu kart kredytowych; tylko wtedy możesz cieszyć się bezstresowym życiem w świecie kart kredytowych. Ucz się dobrze swoich lekcji i nie pozwól sobie na rezygnację z drogi do innego zadłużenia na karcie kredytowej. Większość zasad, których przestrzegałeś, gdy próbowałeś spłacić zadłużenie z tytułu kart kredytowych, będzie również obowiązywać po spłaceniu zadłużenia z twojej karty kredytowej.

Krótkie streszczenie

Oto krótkie streszczenie rzeczy, które powinieneś zadbać nawet po spłaceniu zadłużenia karty kredytowej:
1) Nie przepłacaj. Poddanie się ofertom sprzedaży czegoś, czego naprawdę nie potrzebujesz, to wielki błąd, który prowadzi do nadmiernych wydatków
2) Zawsze pozostań w granicach 70% swojego limitu kredytowego.
3) Dokonuj płatności kartą kredytową w czasie iw pełni.
4) Nie trzymaj więcej niż 2 rachunków kart kredytowych (dwa są wystarczające dla każdego)

To są tylko bardzo podstawowe rzeczy; możesz dodać więcej w oparciu o własne doświadczenie i wiedzę.

Rozliczenie zadłużenia z tytułu kart kredytowych agencji
Czy powinienem używać agencji do rozliczania długów z kart kredytowych?

Niektórzy ludzie sami radzą sobie z zadłużeniem z tytułu kart kredytowych. Jednak niektórzy ludzie korzystają z agencji rozliczania długów kartą kredytową.

Mogą istnieć różne powody, dla których warto wybrać agencję rozliczania długów kartą kredytową. Niektórzy używają agencji rozrachunku wierzytelności z kartą kredytową, ponieważ nie są w stanie samodzielnie regulować zadłużenia z tytułu kart kredytowych. Niektórzy wybierają agencję do spłaty zadłużenia kartą kredytową, ponieważ nie mają czasu na przeprowadzenie badań i ocenę opcji spłaty zadłużenia z tytułu kart kredytowych. Inni po prostu chcą profesjonalnej porady, a więc kontaktują się z agencją rozliczania długów kartą kredytową.

Bez względu na powód zatrudniania agencji zajmującej się spłatą zadłużenia kartą kredytową, z pewnością pomocna byłaby dobra agencja rozliczeń kart kredytowych. Jednak ważne jest, aby wybrać dobrą agencję rozliczania długów kartą kredytową. Nie daj się nabrać na reklamy agencji zajmujących się spłatą zadłużenia za pomocą kart kredytowych, które obiecują zlikwidować twoje zadłużenie z dnia na dzień. Żadna agencja rozrachunku zadłużenia kartą kredytową ani żadna inna firma nie może tego zrobić.

Powinieneś wybrać agencję rozliczania długów kartą kredytową, która ma sprawdzalne dane uwierzytelniające lub agencję rozliczania długów kartą kredytową, o której wiesz, że ma dobrą reputację. Jeśli jakiś znajomy przeszedł przez ten proces wcześniej, może być w stanie polecić Ci agencję rozliczania długów kartą kredytową. Czasami można znaleźć reklamy, które obiecują rzeczy niemożliwe i poprosić o połączenie z numerem telefonu, który jest linią premium. Więc bądźcie ostrożni, bo inaczej może się okazać, że zapłacicie wysokie rachunki za telefon, które tylko powiększyłyby wasz dług. Niektóre agencje zajmujące się spłatą zadłużenia za pomocą kart kredytowych mogą mieć bardzo niską opłatę, ale nie mają reputacji. Są to znowu agencje zajmujące się spłatą zadłużenia za pomocą kart kredytowych, których powinieneś unikać.

Jednak po znalezieniu renomowanej agencji zajmującej się spłatą zadłużenia za pomocą karty kredytowej, nie próbuj ukrywać przed nią informacji związanych z zadłużeniem, bez względu na to, jak zły jest twój dług.

To kolejny powód, dla którego warto znaleźć renomowaną agencję rozrachunku wierzytelności z kartą kredytową. Jeśli agencja zajmująca się spłatą zadłużenia kartą kredytową nie jest godna zaufania, nie można im ufać; i zaufanie jest tutaj bardzo ważne, inaczej nie będziecie w stanie opowiedzieć im całej historii i nie podążać za ich radami. Powiedział, że ważne jest, aby pamiętać, że żadna agencja rozliczenia zadłużenia karty kredytowej nie będzie w stanie Ci pomóc, jeśli nie jesteś gotowy, aby pomóc sobie. Tak, postępuj zgodnie z radą udzielaną przez agencję rozliczania długów kart kredytowych i praktykuj dobre nawyki wydatków.

Karta kredytowa złych długów
„Karta złych długów” – co to jest?

debetKarta kredytowa złych długów to w zasadzie karta kredytowa, którą dostawcy kart kredytowych oferują ludziom, którzy mają złe długi. Czy to cię zaskoczyło? Nie pozwól, by twoje myśli jeszcze biegły.

Możesz klasyfikować karty kredytowe złych długów na 2 kategorie w zależności od tego, co rozumiesz przez kartę kredytową złych długów. Pierwszą kategorią złych długów są karty kredytowe, które są zabezpieczone (i znane również jako zabezpieczone karty kredytowe). Te nieściągalne karty kredytowe wymagają zabezpieczenia, tzn. Musisz otworzyć (i utrzymywać) konto bankowe u dostawcy karty kredytowej złego długu.

Limit kredytowy na karcie kredytowej długu nieściągalnego obliczany jest jako procent salda posiadanego na koncie bankowym, które otworzyłeś za pomocą dostawcy karty kredytowej. Ogólnie jest to 50-100% salda na koncie bankowym. Tak więc ta karta kredytowa na złe kredyty pozwala ci wydać kwotę, którą trzymasz na swoim koncie bankowym; tylko sposób, w jaki wydajesz, zmienia się (tj. zamiast wydawać pieniądze, wydajesz je, używając karty kredytowej z nieściągalnym długiem). Karta kredytowa zła karta kredytowa pozwala cieszyć się wygodą i innymi korzyściami związanymi z kartami kredytowymi, nawet przy złych długach. To zabezpieczenie jest tak ważne dla dostawcy karty kredytowej złego długu; w końcu, jak można zaufać komuś, kto ma złą wiarygodność kredytową.

Druga kategoria kart kredytowych złych długów nie jest niczym niezwykłym, są to te same karty, które znamy najczęściej; jedyna różnica polega na tym, jak je zdobywasz i jaki jest cel ich pozyskania. Tutaj mówimy o kartach kredytowych, które stosujesz jako mechanizm konsolidacji zadłużenia, czyli konsolidacji złych długów (ponieważ taki dług jest zły). \

Możemy więc nazywać je również kartami kredytowymi na złe wierzytelności. Działają one poprzez przeniesienie salda należności na twoje obecne, wysoko oprocentowane karty kredytowe na te złe karty kredytowe, które mają niższą roczną stopę procentową (przynajmniej przez pewien początkowy okres). Stąd te karty kredytowe nieściągalnych długów pomagają w konsolidacji zadłużenia i otrzymujesz ulgę od wyższego rocznego oprocentowania, którego doświadczasz na aktualnej karcie.

Niektóre osoby akceptują obie powyższe kategorie kart kredytowych jako karty kredytowe złych długów, podczas gdy inne mają tendencję do jednych lub drugich. To, co uważasz za kartę złych długów, to kwestia osobistego wyboru.

Dodaj komentarz