Pożyczki z komornikiem i złym bikiem

Szybko znajdziesz odpowiednią ofertę - Wybierz kategorie, z której chcesz zobaczyć pożyczki

Co to są „pożyczki z komornikiem i złym bikiem”?

Pożyczki z komornikiem i złym bikiem to krótkoterminowe rozwiązanie finansowe dla konsumentów, którzy muszą pożyczyć pieniądze, ale mają złą ocenę kredytową lub słabą historię kredytową.

To nie jest idealne rozwiązanie. Oprocentowanie pożyczki z komornikiem jest wyższe – w niektórych przypadkach znacznie wyższe – a terminy są krótkie, od roku do pięciu lat. Ale konsumenci, których ocena kredytowa jest słaba i mają znaczne potrzeby finansowe, mogą uznać, że ta pożyczka pomoże im wrócić na ziemię.

pożyczki z komornikiem i złym bikiem

pożyczki z komornikiem i złym bikiem

Potraktuj to jako pożyczkę osobistą. Staraj się nie skupiać na stopie procentowej. Zamiast tego spójrz na środki finansowe, jakie zapewnia. Ale… nie zaciągaj żadnej pożyczki, która nie mieści się w Twoim budżecie. Porady dotyczące budżetowania i pożyczek są dostępne od doradcy kredytowego non-profit.

Pożyczki z komornikiem i złym bikiem to tylko inna nazwa pożyczek osobistych. Konsumenci pożyczają to, czego potrzebują, a następnie dokonują regularnych comiesięcznych płatności. Dobrą wiadomością jest to, że pożyczka może być wykorzystana na prawie wszystko – od konsolidacji zadłużenia karty kredytowej, przez opłacenie rachunków medycznych, kupno samochodu, aż po gruntowną naprawę domu. Połykanie złego smaku wyższych stóp procentowych jest po prostu częścią procesu.

Znalezienie złej pożyczki ze złym bikiem  może być wyzwaniem. Trzymaj się tego. Staranność zostanie nagrodzona. Pożyczka może pochodzić ze zwykłego banku, ale bardziej przystępne stopy procentowe i elastyczne wymagania kwalifikacyjne.

Dla kogo są pożyczki z komornikiem i złym bikiem

Pożyczki z komornikiem i złym bikiem są przeznaczone dla osób z raportem kredytowym, który jest mniej niż bez skazy, lub którzy mają niewielką lub żadną historię kredytową. Pożyczki z bik te zazwyczaj mają wyższe oprocentowanie i większe ograniczenia niż inne pożyczki, ponieważ pomaga to pożyczkodawcom zmniejszyć ryzyko ich niespłacenia. Mogą jednak być przydatne, jeśli są zarządzane w sposób odpowiedzialny.

Co ważne, nie znajdziesz firm reklamujących „pożyczki z komornikiem” – to dla nich tylko potoczna, nieoficjalna nazwa.

Jak uzyskać pożyczkę z komornikiem i bikiem

Jeśli nie jest to nagły wypadek, pierwszym krokiem będzie poprawa Twojej zdolności kredytowej, dzięki czemu będziesz w stanie sobie pozwolić na pożyczkę, której potrzebujesz.

Płać rachunki na czas, zwłaszcza kartami kredytowymi; zmniejszyć saldo na kartach do mniej niż 30% dozwolonego limitu kredytowego. Na koniec nie ubiegaj się o nowy kredyt.

Połączenie tych trzech czynników – terminowość płatności; niskie wykorzystanie kredytu; brak nowych wniosków kredytowych – stanowisz 75% Twojej zdolności kredytowej. Nie jest nierealne myślenie, że wysiłek na tych trzech frontach może podnieść Twój wynik o 100 punktów w ciągu zaledwie 3 do 6 miesięcy.

Jeśli jednak jest to sytuacja awaryjna, a Twój wniosek o pożyczkę z komornikiem był wielokrotnie odrzucany z powodu słabej zdolności kredytowej lub braku kredytu, pomocne może być zwrócenie się do urzędnika banku lub kasy pożyczkowej na osobistą rozmowę, aby przekonać ich, że jesteś zdolność kredytowa.

Jeśli otrzymasz tę rozmowę, upewnij się, że jesteś przygotowany z dokumentami, które dowodzą, że jesteś większym ryzykiem niż sugeruje ocena kredytowa. Instytucje pożyczkowe kochają stabilność. Zdecydowanie pomaga w Twojej sprawie, jeśli możesz pokazać im, że mieszkałeś w tym samym domu (lub mieście) i pracowałeś na tej samej pracy (najlepiej u tego samego pracodawcy) przez kilka lat.

Typowe rzeczy, które należy przynieść, aby udowodnić swoją zdolność kredytową, obejmują:

 • Zeznania podatkowe,  formularze z co najmniej ostatnich dwóch lat
 • Szczegóły historii zatrudnienia, w tym wynagrodzenie i odcinki wypłat
 • Lista aktywów, takich jak dom, samochód, własność i miejsce, w którym je spłacasz
 • Lista  niezabezpieczonych długów, takich jak karty kredytowe, kredyty studenckie i rachunki medyczne
 • Niezależnie od tego, czy płacisz, czy otrzymujesz alimenty lub alimenty na dziecko
 • Wyciągi bankowe do czeków, oszczędności i płyty CD

Nie wszystkie z tych dokumentów są wymagane, ale jeśli masz słabą historię z bikiem , wszystko, co możesz przedstawić, co dowodzi, że stałeś się odpowiedzialny za swoje pieniądze, będzie uważane za plus. Powinieneś również oczekiwać, że pożyczkodawca zada pytania dotyczące Twojej historii kredytowej, które mogą negatywnie odbić się na Tobie. Rzeczy jak:

 • Czy brałeś udział w jakichkolwiek procesach sądowych?
 • Czy masz jakieś wyroki sądowe przeciwko Tobie lub przedmioty w kolekcji?
 • Ogłosiłeś  bankructwo lub wydano   przeciwko Tobie wyrok w sprawie wykluczenia ?
 • Jakie jest twoje pochodzenie etniczne?

To ostatnie pytanie wydaje się naruszać przepisy antydyskryminacyjne, ale jest wymagane przez rząd, aby mógł przechowywać dane o udzielaniu pożyczek mniejszościom i upewnić się, że nie są one rutynowo odrzucane lub pobierane wygórowane opłaty.

Celem wywiadu osobistego jest przekonanie pożyczkodawcy, że jeśli otrzymasz pożyczki z komornikiem i złym bikiem, możesz wygodnie dokonywać płatności. Wszelkie dowody, które posiadasz, które mogą poprzeć ten fakt – zwłaszcza dowód, że w przeszłości spłaciłeś pożyczki na aktywa takie jak samochód, motocykl lub łódź – będą działać na Twoją korzyść.

Plusy i minusy pożyczek z bikiem

Przy zaciąganiu jakiegokolwiek kredytu warto zachować ostrożność, ale jeśli masz pożyczki z komornikiem, nie pogarszaj go. Drapieżni pożyczkodawcy są zbyt szczęśliwi, aby zabrać twoje pieniądze i uprzykrzyć ci życie.

Czas poszukać gdzie indziej, jeśli pożyczkodawca:

 • nie wymaga sprawdzania zdolności kredytowej
 • nie sprawdza Twoich dochodów
 • gwarantuje, że zostaniesz zatwierdzony

Są to ostrzeżenia czerwonej flagi, że mogłeś napotkać  oszustwo pożyczkowe . Dokładnie przeanalizuj plusy i minusy sytuacji przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Plusy pożyczki z komornikiem i złym bikiem:

Pożyczki z komornikiem i złym bikiem:  większość wniosków o pożyczkę jest dostępna online i uzyskanie odpowiedzi zajmuje tylko kilka godzin. W niektórych miejscach możesz mieć pieniądze na koncie w ciągu jednego dnia.

Niższe oprocentowanie kart kredytowych:  Jeśli jesteś w stanie uzyskać złą pożyczkę kredytową, prawdopodobnie będzie ona miała niższą stopę procentową niż płacisz od zadłużenia karty kredytowej.

Wiele opcji  pożyczkodawców: Liczba firm pożyczkowych typu peer-to-peer wydaje się podwajać każdego roku. Jeśli jesteś cierpliwy i sprawiasz, że pożyczkodawcy konkurują o Twój biznes, możesz znaleźć pożyczkę z oprocentowaniem, na które Cię stać.

Długość okresu spłaty:  W zależności od tego, kto jest pożyczkodawcą, terminy spłaty mogą rozciągać się od 1 do 5 lat.

Popraw swój wynik kredytowy:  Jeśli zobowiążesz się do dokonywania płatności na czas, Twoja zdolność kredytowa poprawi się i sprawi, że następnym razem będziesz bardziej pożądanym kandydatem, gdy będziesz potrzebować pożyczki.

Wady pożyczek ze złą historią BIK:

Wysokie stopy procentowe:  jesteś ryzykiem, więc pożyczkodawca chce nagrody; czasami ogromna nagroda.

Opłaty i kary:  Przeczytaj drobnym drukiem. Czy jest opłata za udzielenie pożyczki? Jaka jest opłata za spóźnienie? Kara przedpłaty? Sprawdź dokładnie – niektórzy pożyczkodawcy pobierają opłatę za dokonywanie płatności czekiem.

Czasami wymagane zabezpieczenie:  Aby otrzymać pożyczki z komornikiem i złym bikiem, konieczne może być narażenie domu lub samochodu na ryzyko. Jeśli przegapisz płatności, możesz stracić dom lub samochód.

Może nie być licencjonowany:  Nie każdy pożyczkodawca online jest licencjonowany w każdym stanie. Upewnij się, że wybrana przez Ciebie firma jest certyfikowana w Twoim stanie, zanim zaczniesz płacić za ich usługi.

Może zwiększyć dług: Ważne jest, aby zaplanować budżet i upewnić się, że możesz sobie pozwolić na to, co pożyczysz. Drapieżni pożyczkodawcy są zbyt szczęśliwi, aby zabrać twoje pieniądze. Decyzje powinny przynosić długoterminowe korzyści. Jeśli nie masz pewności, spotkaj się z doradcą kredytowym, aby omówić opcje.

Oceń wiele ofert przed podjęciem ostatecznej decyzji:  Konkurs daje Ci możliwość porównania i zbadania firmy, którą ostatecznie wybierzesz.

Bądź ostrożny wybierając pożyczkę mając komornika

Postępuj ostrożnie przy wyborze pożyczki z komornikiem i złym bikiem: pożyczkodawcy mogą naliczać wyższe stopy procentowe lub stosować opłaty za rozpoczęcie, kary za wcześniejszą spłatę i opłaty za spóźnione kredytobiorcy, których uważają za „bardziej ryzykownych”. Dlatego, jeśli masz mniej niż doskonały kredyt, ważne jest, aby odrobić pracę domową przed podpisaniem się w linii przerywanej, aby upewnić się, że czujesz się komfortowo z warunkami pożyczki.

Wybierz zaokrąglone w górę najlepsze pożyczki osobiste dla złych kredytów, patrząc na opłaty, stopy procentowe i elastyczne opcje spłaty dla różnych ocen kredytowych. Staraliśmy się traktować priorytetowo pożyczki z komornikiem i złym bikiem bez opłat początkowych lub rejestracyjnych, ale ponieważ ta lista jest przeznaczona dla pożyczkobiorców o niższej ocenie kredytowej, wiele pożyczek, które widzisz, wiąże się z dodatkowymi kosztami. 

Dodaj komentarz