Konsolidacja chwilówek ze złym BIKiem

Szybko znajdziesz odpowiednią ofertę - Wybierz kategorie, z której chcesz zobaczyć pożyczki

Nadążanie za spłatą zadłużenia, a w idealnym przypadku konsolidacja chwilówek ze złym BIKiem i spłacanie zadłużenia, jest kluczowym aspektem Twojego życia finansowego. Bycie na bieżąco ułatwia wynajęcie mieszkania, zakup domu lub samochodu lub zdobycie kolejnej pracy (lub awansu), a wszystko to może mieć wpływ na kondycję zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Jeśli jednak problemem jest dotrzymanie nawet minimalnych płatności, rozważ konsolidację zadłużenia provident – gromadzenie niezabezpieczonego zadłużenia (zwykle salda kart kredytowych) w ramach jednej pożyczki lub planu płatności. Zrozum jednak, że konsolidacja zadłużenia online w provident może zaszkodzić Twojej zdolności kredytowej, przynajmniej w krótkim okresie.

Czy konsolidacja chwilówek ze złym BIKiem pomoże każdemu kto nie ma zdolności kredytowej?


Konsolidacja chwilówek ze złym BIKiem opisuje zestaw metod zmniejszania i eliminowania zobowiązań konsumenta. Te metody nie zniszczą Twojej zdolności kredytowej:

  • Pożyczki konsolidacyjne od banku, kasy pożyczkowej lub pożyczkodawcy konsolidującego zadłużenie online.
  • Przeniesienie salda na nową kartę kredytową o niskiej lub zerowej stawce.
  • Pożyczka z kwalifikowanego konta emerytalnego, takiego jak IRA lub 401 (k)
  • Pożyczka pod zastaw kapitału własnego w domu lub innej rzeczy o znacznej wartości.
  • Pożyczka od znajomego lub członka rodziny. (Jest to oczywiście w prawie każdym przypadku akt desperacji; unikaj go, jeśli to możliwe.)
  • Współpraca z organizacją non-profit zajmującą się doradztwem kredytowym.
  • Inne – w szczególności spłata zadłużenia – tak zrobią.

Rozważając opcje konsolidacji chwilówek provident, warto pamiętać, które metody szkodzą Twojej zdolności kredytowej, a które nie. W końcu chcesz poprawić swoją zdolność kredytową pomoc w poprawieniu zdolności kredytowej, nawet jeśli uporządkujesz swoją nieuporządkowaną sytuację zadłużenia.

Opcje: Konsolidacja chwilówek bez zdolności kredytowej online może KRUK lub PROVIDENT

Opcje Konsolidacja chwilówek ze złym BIKiem – provident? KRUK?
W przeciwieństwie do przytulnych foteli kinowych i burgerów Burger King Whopper, konsolidacja chwilówek ze złym BIKiem nie jest propozycją uniwersalną. Różne sytuacje wskazują różne środki zaradcze.

Na przykład osoby dokonujące terminowo płatności co najmniej minimalnych, a chcące po prostu dokonać jednorazowej płatności przy niższym oprocentowaniu, mają kuszący wybór opcji. Ci, którzy są zalani i grozi im utonięcie w czerwonym atramencie, tego nie robią. Ale nawet ci, którzy desperacko szukają finansowego ratunku, mają wybór.

Sensowne jest zrozumienie zalet i wad związanych z każdą formą konsolidacja chwilówek bez zdolności i porównanie ich z obecną sytuacją i zasobami. Pamiętaj, że nie ma jednej metody, która rozwiąże problem wszystkich.

Konsolidacja chwilówek ze złym BIKiem: jak wpływa na Twój kredyt

Rozliczenie długu: jak wpływa na Twój kredyt
Natomiast spłata zadłużenia spowoduje spustoszenie w Twojej zdolności kredytowej. Tak, nawet jeśli zalegasz z płatnościami i wyczerpałeś limity kredytowe, uregulowanie zadłużenia – metoda, która ma na celu uwolnienie Cię od kłopotów za mniej niż jesteś winien – może spowodować gwałtowny spadek Twojej oceny.

Rozliczenie długu w skrócie: Ty lub ktoś, kogo zatrudnisz, próbujecie przekonać swoich wierzycieli, aby zaakceptowali jako zapłatę pełną kwotę niższą niż zapłata w całości. Nie daj się zwieść reklamom radiowym twierdzącym, że „masz prawo” spłacić swój dług za kwotę mniejszą niż jesteś winien. Nie ma takiego prawa.

Tak więc, kiedy słyszysz, jak inni mówią, że programy Konsolidacji chwilówek ze złym BIKiem „zniszczą Twój kredyt”, to jest to rodzaj konsolidacji, o którym mówią. Próbujesz wykręcić się od tego, co obiecałeś spłacić. Oczywiście, że zostaniesz oblany.

Plusy:

Jeśli Twój pożyczkodawca zgodzi się na warunki, zapłacisz mniej niż był należny, być może nawet o 50% mniej.


minusy

Odsetki i opłaty za zwłokę za pominięcie płatności mogą znacznie zwiększyć kwotę zadłużenia.
Opłaty, jakie płacisz za usługę, również wpływają na „oszczędności”, jakie uzyskasz z rozliczenia.
Twoja zdolność kredytowa spadnie. Jak daleko, zależy od tego, gdzie zacząłeś, ale przez jakiś czas możesz zaliczać się do kategorii „złych kredytów”. Jeśli uregulujesz więcej niż jedną kartę kredytową, Twój wynik może spaść o 100 lub więcej punktów.
Rozliczenie ma negatywny wpływ na Twój raport kredytowy i pozostaje tam przez siedem lat.
IRS uważa umorzony dług za regularny dochód i należy go uwzględnić w następnym zeznaniu podatkowym.
„Kredyt konsolidacyjny załatwię”: pułapki DIY
Każdy rodzaj pożyczki konsolidacyjnej bez zdolności – osobistej, pod zastaw domu, HELOC, pożyczka z konta emerytalnego 401 (k) – wystarczająco duża, aby pokryć całe zadłużenie na karcie kredytowej o wysokim oprocentowaniu, warto rozważyć z kilku powodów.

Plusy:

Twoja zdolność kredytowa może wzrosnąć. Pożyczki te są uważane za pożyczki ratalne, inną formę kredytu, która działa na Twoją korzyść przy obliczaniu Twojego wyniku.
Wyzerowanie kart kredytowych za pomocą kredytu konsolidacyjnego pomoże w aspekcie „wykorzystania kredytu” w ocenie zdolności kredytowej. Niewykorzystywanie tak dużej ilości kredytu jest korzystną rzeczą.
Zamienisz kilka miesięcznych terminów płatności na jeden, być może za niższą płatność niż wszystkie minimalne kwoty Twojej karty kredytowej łącznie.
Prawdopodobnie zaoszczędzisz pieniądze. Oprocentowanie tego rodzaju pożyczek jest zwykle niższe niż oprocentowanie kart kredytowych, często o połowę lub więcej.
Minusy:

Zasadniczo zamieniasz jedną pożyczkę na drugą. Innymi słowy, nadal jesteś winien pieniądze tylko jednemu pożyczkodawcy, a nie pięciu lub sześciu.
Jeśli korzystasz z zabezpieczenia – domu, samochodu, łodzi itp. – aby obniżyć oprocentowanie pożyczki, możesz stracić to zabezpieczenie w wyniku brakujących płatności.
Z pożyczką mogą wiązać się koszty początkowe, które zwiększają Twoje zadłużenie.
Kredyty konsolidacyjne mają zazwyczaj okres spłaty wynoszący 3, 5 lub 10 lat.
Jeśli w okresie spłaty będziesz nadal korzystać z kart kredytowych, możesz zakończyć przegraną bitwę, gdy Twój dług ponownie wzrośnie.
Wskazówka I: Kiedy już wykorzystasz pożyczkę osobistą na spłatę całego zadłużenia na karcie kredytowej, nie zamykaj tych kont kart. Przynajmniej pozostaw otwarte te, które nie mają irytujących opłat rocznych. Wykorzystanie zadłużenia i średni wiek kont to kluczowe elementy Twojej zdolności kredytowej. Firmy sporządzające raporty z Wielkiej Trójki (Equifax, TransUnion, Experian) uważają posiadanie dużej ilości miejsca na długo otwartych kartach za oznakę zdolności kredytowej.

Wskazówka II: Te konta kart kredytowych, które zamierzasz pozostawić otwarte? Unikaj ich używania. Zamroź je w bryle lodu. Zamknij ich w skrytce depozytowej w banku po drugiej stronie miasta. Pokrój je, jeśli musisz. Jeśli jesteś klientem internetowym – kto nie jest? — systematycznie usuwaj, usuwaj, usuwaj karty, które zapisałeś na stronach internetowych sprzedawców.

OK, trzymaj jedną uniwersalną kartę na momenty, w których po prostu nie można skorzystać z gotówki, np. rezerwacja pokoju w hotelu lub wynajem samochodu. Upewnij się jednak, że w Twoim budżecie jest miejsce na pełną spłatę salda, które pojawi się w następnym cyklu rozliczeniowym.

Rzecz w Konsolidacji chwilówek ze złym BIKiem – tak wspaniałym, jak jego potencjał naprawienia tego, co poszło nie tak w Twoim życiu finansowym – jest to, że nie wyleczy tego, co było nie tak w Twoim życiu finansowym.

Bez stanowczego, rygorystycznego, wręcz fanatycznego zaangażowania w zmianę nawyków, które doprowadziły do ​​niepokojącego zadłużenia, pożyczka konsolidacyjna może w krótkim czasie stać się niczym więcej niż tymczasowym zaworem nadmiarowym.

Konsolidacja chwilówek ze złym BIKiem po zaciągnięciu będziesz potrzebować dyscypliny pełnej szacunku – co, spójrzmy prawdzie w oczy, nie jest zbyt zabawne i trudne nawet dla świętych – aby zmienić rozrzutne praktyki, które przede wszystkim groziły przytłoczeniem.

Dalsze złe zarządzanie pieniędzmi może sprawić, że wrócisz tam, gdzie byłeś wcześniej, tylko z pożyczką ratalną wymagającą comiesięcznego zasilania. Jeśli przegapisz te płatności, Twoja zdolność kredytowa ulegnie pogorszeniu.

Podsumowując po załatwieniu Konsolidacji chwilówek ze złym BIKi będziesz potrzebować dyscypliny pełnej szacunku

Plan zarządzania długiem: dla długoterminowej konsolidacji chwilówek ze złym BIKiem
Jeśli masz wystarczające dochody, aby poradzić sobie z zadłużeniem i potrzebujesz pomocy w zorganizowaniu budżetu, z którym możesz się pogodzić, program zarządzania długiem może być właściwym wyborem w przypadku konsolidacji chwilówek ze złym BIK.

Dodaj komentarz