Niskooprocentowane pożyczki konsolidacyjne

Szybko znajdziesz odpowiednią ofertę - Wybierz kategorie, z której chcesz zobaczyć pożyczki

Konsolidacja zadłużenia jest powszechnym sposobem na wyjście z kłopotów dla konsumentów w trudnej sytuacji, zwłaszcza tych z przytłaczającym zadłużeniem na karcie kredytowej. Zaciągasz jedną dużą pożyczkę i wykorzystujesz ją do spłacenia mniejszych długów, takich jak karty kredytowe. Upraszcza to płacenie rachunków i, jeśli zostanie wykonane prawidłowo, powinno obniżyć stopę procentową i miesięczne płatności, zapewniając ulgę w zadłużeniu karty kredytowej.

Problem polega na tym, że oprocentowanie kredytów konsolidacyjnych jest bardzo zróżnicowane i waha się od zaledwie 5% do nawet 36%. Konsolidacja ma sens tylko wtedy, gdy możesz uzyskać niskooprocentowaną pożyczkę, która wynosi połowę lub mniej stawki, którą obecnie płacisz. Większość konsumentów mających problemy z kartami kredytowymi płaci oprocentowanie w wysokości około 25%, co szybko się sumuje, jeśli nie stać Cię na spłatę pod koniec miesiąca.

Jak zatem uzyskać jednocyfrowe oprocentowanie, które pomoże Ci szybciej spłacić zadłużenie?

Popraw swoją zdolność kredytową!

Poprawa wyniku kredytowego nie tylko zapewnia lepszą stopę procentową tradycyjnych pożyczek konsolidacyjnych, ale może również sprawić, że będziesz kwalifikować się do innych rodzajów niskooprocentowanych pożyczek z banku, kasy oszczędnościowo-kredytowej lub pożyczkodawcy internetowego.

Jeśli naprawdę zależy Ci na terminowych płatnościach, Twój wynik może pomóc Ci zakwalifikować się do karty kredytowej z zerowym saldem odsetkowym. Ogólnie rzecz biorąc, aby zakwalifikować się do jednej z tych kart, potrzebujesz wyniku kredytowego powyżej 700.

Jak ustala się oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego?
Ocena kredytowa i chęć zapewnienia zabezpieczenia (domu lub samochodu) to dwa czynniki, które mają największe znaczenie przy ustalaniu najlepszego oprocentowania kredytu konsolidacyjnego.

Twoja zdolność kredytowa jest kluczowa dla każdej pożyczki. Pomaga pożyczkodawcom ocenić prawdopodobieństwo, że je spłacisz. Wyższy wynik oznacza, że płacisz rachunki na czas i masz większe prawdopodobieństwo, że spłacisz pożyczkę, więc Twoje oprocentowanie będzie niższe. Niska zdolność kredytowa oznacza, że prawdopodobnie masz lub miałeś problemy ze spłacaniem rachunków, co sprawia, że pożyczanie Ci pieniędzy jest ryzykowne. Oznacza to wyższe stopy procentowe, a nawet możliwość odrzucenia kredytu konsolidacyjnego.

Oceny kredytowe wahają się od 350 do 850 i niezwykle pomocna jest znajomość swojego wyniku. Istnieje kilka wystawców kart kredytowych, stron internetowych i banków, które oferują bezpłatną ocenę zdolności kredytowej, więc znajdź taką i zobacz, na czym stoisz.

Powinieneś zrozumieć, że „bezpłatny wynik”, który otrzymujesz, jest wartością szacunkową, a nie identyczną liczbą, jaką otrzyma pożyczkodawca. Powinien jednak być na tyle blisko, abyś wiedział, czy zaliczasz się do kategorii doskonałej, dobrej, godziwej czy słabej, która określa ostateczną stopę procentową.

Posiadanie zabezpieczenia pożyczki poprawi Twoją sytuację, niezależnie od tego, gdzie wylądujesz z wynikiem. Kredytodawcy uważają, że groźba utraty domu lub samochodu, który wystawiłeś

zabezpieczenia, to wystarczająca zachęta do comiesięcznej spłaty kredytu konsolidacyjnego. Kredytodawcy dadzą ci lepszą stopę procentową, ponieważ mają na czym polegać, jeśli nie wywiążesz się ze zobowiązań.

Mimo to stawki i warunki mogą się różnić w zależności od sytuacji, a każda sytuacja jest inna.

„Każdy konsument ma inne potrzeby, a wielu pożyczkodawców zapewnia specjalistyczne pożyczki zaprojektowane, aby je zaspokoić” – stwierdziła firma „USA Today” w badaniu przeprowadzonym w czerwcu 2020 r. na temat kredytów na konsolidację zadłużenia komercyjnego.

Jakie jest średnie oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego?
Od lipca 2020 r. oprocentowanie kredytów konsolidacyjnych wahało się od 5,49% do 34,99%, w zależności od pożyczanej kwoty, rodzaju pożyczkodawcy, od okresu pożyczki i oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Średnia stawka wyniosła 11,09%. Najczęstsze stawki dla osób z dobrym kredytem mieściły się w przedziale od 5,95% do 5,99%.

Zrozumienie stóp procentowych
Bez wątpienia słyszałeś termin „stopa procentowa” milion razy, ale co on oznacza, jeśli chodzi o Twój portfel?

Odsetki to pieniądze, które płacisz za przywilej pożyczania. Załóżmy, że bank pożycza Ci 1000 dolarów przy rocznej stopie procentowej wynoszącej 6%. Oznacza to, że zapłacisz dodatkowe 60 USD, jeśli spłacisz 1000 USD pod koniec 12 miesięcy.

Nazywa się to „prostym zainteresowaniem”.

Jednak większość pożyczek wykorzystuje „odsetki składane”, w przypadku których nie płacisz odsetek tylko od początkowych 1000 USD, ale płacisz również odsetki od skumulowanych odsetek. Tempo wzrostu zadłużenia zależy od tego, jak często pożyczka jest spłacana. W przypadku kart kredytowych jest to zazwyczaj raz w miesiącu. Może się to sumować, jeśli dokonujesz tylko płatności minimalnych lub małych płatności.

Konkluzja: Decydując się na konsolidację zadłużenia, rozejrzyj się za najniższą możliwą stopą procentową.

Przykłady pożyczki konsolidacyjnej dla zadłużonych

BANK
Good Credit
(powyżej 720):

7,25%
oprocentowanie

199,19 dolarów
miesięczna płatność

Całkowita spłata wynosi 11 951,62 USD
(10 000 USD kapitału plus 1951,62 USD całkowitych odsetek przez cały okres trwania pożyczki)

Przeciętny kredyt
(660-720):

10,25%
oprocentowanie

213,70 dolarów
miesięczna płatność

Całkowita spłata wynosi 12 822,16 USD
(10 000 USD kapitału plus 2822,16 USD całkowitych odsetek przez cały okres trwania pożyczki)

Zły kredyt
(poniżej 660):

19,65%
oprocentowanie

263,00 dolarów
miesięczna płatność

Całkowita spłata wynosi 15 779,71 USD
(10 000 USD kapitału plus 5 779,71 USD całkowitych odsetek przez cały okres trwania pożyczki)

Jak uzyskać niskooprocentowaną pożyczkę konsolidacyjną

Jak uzyskać niskooprocentowaną pożyczkę konsolidacyjną
Najlepszą drogą do uzyskania pożyczki konsolidacyjnej zadłużenia jest skorzystanie z banku lub innej instytucji udzielającej pożyczki, takiej jak kasa oszczędnościowo-kredytowa lub pożyczkodawca konsolidujący zadłużenie online. Pomysł jest taki, że pożyczasz wystarczająco dużo, aby spłacić wiele długów, a następnie spłacasz pożyczkodawcę jednym czekiem. Łatwiej jest pogodzić wszystkie te płatności, ponieważ masz do czynienia z jednym pożyczkodawcą i jedną miesięczną płatnością.

Nawet jeśli masz ugruntowane relacje ze swoim bankiem, opłaca się rozejrzeć za najlepszą stopą procentową i uzyskać co najmniej trzy oferty dla porównania. SKOK-i często mają lepsze stawki niż banki krajowe, ponieważ są organizacją non-profit i mają strukturę spółdzielczą, która priorytetowo traktuje potrzeby członków.

Sprawdzając pożyczkodawców online, trzymaj się renomowanych witryn i przeczytaj drobny druk na temat kwot odsetek. Coraz więcej pożyczkodawców składa wnioski online i choć może się to wydawać łatwiejsze niż spotkanie twarzą w twarz, upewnij się, że masz wszystkie swoje finansowe kaczki w porządku.

Niezależnie od tego, czy składasz wniosek osobiście, czy przez Internet, oto kroki, które powinieneś podjąć, jaką pracę domową powinieneś odrobić i co się stanie, gdy złożysz wniosek

Przed złożeniem wniosku sprawdź raport kredytowy, aby upewnić się, że wszystko jest prawidłowe. Wszelkie błędy w raporcie kredytowym będą miały negatywny wpływ na Twoją zdolność kredytową i spowodują wyższe oprocentowanie pożyczki.
Podejmij kroki, aby poprawić swoją zdolność kredytową. Nawet niewielka odchyłka w górę może zaoszczędzić znaczne pieniądze.
Upewnij się, że ubiegasz się o pożyczkę o stałym oprocentowaniu, a nie o zmiennej stopie procentowej, która może zwiększyć całkowity koszt pożyczki.
Jeżeli składasz wniosek osobiście, umów się na spotkanie i określ kwotę, jaką chcesz pożyczyć. Pożyczkodawca może zapytać, co zrobisz z pieniędzmi, więc poznaj swoją sytuację finansową i w jaki sposób pożyczka ją poprawi.
Składając wniosek osobiście, pamiętaj o zabraniu ze sobą dowodu tożsamości, dowodu adresu, karty ubezpieczenia społecznego i dowodu dochodów w postaci odcinków wypłaty lub zeznań podatkowych. Informacje te będą Ci również potrzebne do składania wniosków online.
Upewnij się, że wiesz o wszelkich opłatach związanych z pożyczką, takich jak opłata za wcześniejsze rozwiązanie umowy lub opłata za zainicjowanie, czasami nazywana opłatą inicjacyjną. Dodatkowe opłaty mogą wymazać oszczędności z pozornie korzystnej stopy procentowej.
Upewnij się, że rozumiesz prawdopodobny harmonogram i proces underwritingu, który ocenia Cię jako potencjalnego pożyczkobiorcę. Jeśli nie masz pewności, jak to będzie działać, nie bój się zadawać pytań.
Niektórzy pożyczkodawcy mają rygorystyczne wymagania dotyczące stosunku długu do dochodu, wieku, bankructwa lub przejęcia i nie tylko. Twoja historia kredytowa i stabilność finansowa zostaną dokładnie sprawdzone. W przypadku większych pożyczek pożyczkodawca może zapytać o potencjalne zabezpieczenie
Gdy już otrzymasz pożyczkę, upewnij się, że rozumiesz wszystko, czego się od Ciebie oczekuje i, co najważniejsze, dokonaj płatności na czas.

Poprawa wyniku kredytowego przy niższym oprocentowaniu
Konsumenci z oceną kredytową 740 lub wyższą otrzymują najlepsze oprocentowanie kredytów konsolidacyjnych. Im niżej znajduje się Twoja ocena kredytowa, tym wyższą stopę procentową zapłacisz. Wszystko poniżej 660 będzie skutkowało wysoką stawką, choć może nie tak wysoką, jak stawka dla kart kredytowych, które próbujesz spłacić.

Kroki prowadzące do uzyskania lepszej oceny zdolności kredytowej są wykonalne, ale wymagają dyscypliny.

Płacić rachunki na czas
Jeśli to możliwe, spłacaj saldo co miesiąc lub przynajmniej dokonuj minimalnej płatności
Skonfiguruj płatności automatyczne, aby mieć pewność, że żadnej nie przeoczysz
Utrzymuj saldo karty kredytowej na poziomie mniejszym niż 30% limitu kredytowego
Nie zapisuj się na nowe karty kredytowe
Poszukaj błędów w raporcie kredytowym i zakwestionuj te błędy, jeśli takie istnieją.
Nie będzie to łatwe, ale jeśli zostanie wykonane skutecznie, podniesie Twoją zdolność kredytową i obniży oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego.

Najlepsze sposoby na konsolidację zadłużenia
Istnieją cztery główne sposoby konsolidacji zadłużenia: kredyt bankowy; transfer salda karty kredytowej; program zarządzania długiem i pożyczka osobista.

Każdy z nich ma zalety i wady, więc dokładnie je przeanalizuj. Ważne jest, aby wiedzieć o opłatach i karach za opóźnienia w płatnościach, przeniesienia salda lub wcześniejsze spłaty.

Oto najważniejsze informacje dotyczące czterech opcji:

Kredyt bankowy — Stosunkowo prosty. Pożyczasz od banku wystarczająco dużo, aby spłacić wszystkie swoje długi i negocjujesz stopę procentową, która pomoże zmniejszyć miesięczne płatności. Teraz masz do czynienia z jednym pożyczkodawcą – bankiem.
Przeniesienie salda karty kredytowej z 0% oprocentowaniem — wiele kart kredytowych oferuje oprocentowanie 0% przez okres wstępny wynoszący 12–18 miesięcy. Przeniesienie zadłużenia na kartę 0% może być skuteczne, ale tylko wtedy, gdy spłacisz saldo przed upływem okresu wstępnego. Kwalifikacja do tej karty wymaga bardzo dobrej zdolności kredytowej.
Program zarządzania długiem — skontaktuj się z renomowaną agencją doradztwa kredytowego non-profit w sprawie planu zarządzania długiem. Agencja doradcza otrzymuje od wierzycieli korzystne stopy procentowe, które obniżają oprocentowanie i miesięczne płatności. Dokonujesz jednej miesięcznej płatności na rzecz agencji, która płaci każdemu z pożyczkodawców według uzgodnionej stawki. Plan zarządzania długiem trwa zazwyczaj 3-5 lat. Kluczem jest konsekwencja. Trzymając się planu i nie zaciągając kolejnych długów, możesz pozbyć się problemu.
Pożyczka osobista — masz prostą stopę procentową z banku lub kasy pożyczkowej zamiast zmiennej stopy procentowej dostarczanej z kartą kredytową. Możesz rozważyć zaciągnięcie pożyczki osobistej od członka rodziny lub przyjaciela, który może zaoferować naprawdę niską stopę procentową. Ale nie wykorzystuj sytuacji. Traktuj to jak każdą transakcję biznesową, prowadź perfekcyjną dokumentację i płać na czas.
Nie ma uniwersalnej strategii umorzenia zadłużenia z tytułu kart kredytowych, ale istnieje uniwersalna prawda. Żaden z tych planów nie zadziała, jeśli nie będziesz mógł dokonać płatności lub jeśli przeciągniesz proces do punktu, w którym zapłacisz więcej odsetek, niż pierwotnie należałeś. Bądź mądry. Wiedz, że prawdziwym sposobem na wyjście z długów jest zmiana nawyków związanych z wydatkami i opracowanie takiego planu gry finansowej, w którym nie wykraczasz poza swoje obecne zasoby.

Karty kredytowe o niskim/zerowym oprocentowaniu do konsolidacji chwilówek

Kiedy widzisz ofertę z oprocentowaniem 0%, brzmi to zbyt pięknie, aby mogło być prawdziwe, prawda? Ale ta opcja karty kredytowej jest dostępna – właściwie łatwo dostępna – i może działać na Twoją korzyść, jeśli się kwalifikujesz.

Jeśli się rozejrzysz, łatwo znajdziesz wystawcę karty kredytowej, który oferuje oprocentowanie 0% w przypadku przeniesienia salda istniejącej karty kredytowej. Są to na ogół oferty wprowadzające, więc oprocentowanie ulega zmianie, zwykle w ciągu 12-18 miesięcy. Ta zmiana może być absurdalnie wysoka.

Jednak zwracając uwagę, możesz spłacić swój dług, gdy stopa wynosi zero. Pamiętaj, aby przeczytać drobny druk na transferach salda zerowego. Zwykle od przelewanej kwoty pobierana jest opłata odsetkowa w wysokości 1%–3%.

Oceny kredytowe również wchodzą w grę przy ubieganiu się o karty kredytowe 0%. Średni wynik kredytowy akceptowany dla głównych kart 0% waha się od 685 (Chase) przez 707 (Discover) do 736 (Citi).

Porównaj więcej niż stawki
Porównując plany konsolidacji zadłużenia, należy zwrócić uwagę nie tylko na stopy procentowe. Niektóre pożyczki wiążą się z opłatą za wcześniejsze rozwiązanie, inne mają opłatę za rozpoczęcie. Opłaty te, czasami nie tak oczywiste, mogą zniweczyć wszelkie oszczędności, które myślałeś, że uzyskasz dzięki niższej stopie procentowej. Z drugiej strony niektórzy pożyczkodawcy oferują również dodatkowe korzyści za pożyczanie.

Oto kilka rzeczy, o których warto pamiętać:

Zanim cokolwiek zrobisz, sprawdź raporty kredytowe i wyniki i upewnij się, że wszystko jest dokładne. Raporty kredytowe i wyniki są finansową biblią dla pożyczkodawców, a błąd może kosztować Cię tysiące stóp procentowych.
Ubiegając się o wstępną kartę kredytową ze stopą procentową 0%, upewnij się, że będziesz w stanie ją spłacić, zanim zacznie obowiązywać stopa procentowa, w przeciwnym razie możesz mieć jeszcze większy problem.
Jeśli konsolidujesz swoje zadłużenie na jednej karcie kredytowej, unikaj przekraczania limitu kredytowego karty, ponieważ szkodzi to współczynnikowi wykorzystania kredytu, czyli kwocie, którą jesteś winien w stosunku do limitu kredytowego.
Jeśli rozważasz pożyczkę zabezpieczoną z banku lub kasy pożyczkowej, pamiętaj, że jako zabezpieczenie będziesz stawiać cenny przedmiot (taki jak samochód). Ryzyko: jeśli nie dokonasz płatności, utracisz zabezpieczenie. To samo dotyczy kredytów pod zastaw domu na konsolidację zadłużenia – jeśli nie dokonasz płatności, możesz stracić dom.
Jeśli zdecydujesz się na pożyczkę osobistą, kieruj się zdrowym rozsądkiem. Jeśli masz zły kredyt, stopy procentowe mogą być oburzające.
Jeśli Twoja ocena kredytowa jest niższa niż 600, możesz mieć problemy z zakwalifikowaniem się do pożyczki konsolidacyjnej zadłużenia, a nawet jeśli otrzymasz pożyczkę konsolidacyjną ze złym kredytem, możesz w rezultacie zapłacić więcej odsetek niż w przypadku wystawcy karty.
Pamiętaj, że ubieganie się o nową linię kredytową, niezależnie od jej rodzaju, powoduje weryfikację raportu kredytowego, co może obniżyć średni wiek Twojej historii kredytowej, a tym samym obniżyć Twoją zdolność kredytową.
Nowa pożyczka osobista pokazuje, że masz wysoki poziom niespłaconego zadłużenia, co również obniży Twoją zdolność kredytową.
Z drugiej strony dodanie pożyczki osobistej poprawia połączenie kont. Kontrolując płatności, tworzysz pozytywną historię płatności, co powinno pomóc w uzyskaniu Twojej zdolności kredytowej.
Zwróć uwagę na specjalne funkcje pożyczek konsolidacyjnych – niektórzy pożyczkodawcy oferują takie rzeczy, jak bezpośrednie płatności na rzecz wierzycieli, bezpłatne monitorowanie zdolności kredytowej i elastyczność w przypadku trudności.
Zawsze patrz na ruch konsolidacyjny zadłużenia jako sposób na naprawę kredytu. Zaciągnięcie pożyczki lub otrzymanie karty wstępnej z oprocentowaniem 0%, a następnie dalsze zaciąganie długów, postawi cię w gorszej sytuacji niż wcześniej.
Dobrym pomysłem jest również oszacowanie oszczędności w przypadku dowolnej opcji konsolidacji zadłużenia: ile zaoszczędzisz miesięcznie i długoterminowo, konsolidując swoje zadłużenie?

Wiele witryn pożyczkowych, a także witryn badających sposoby konsolidacji zadłużenia, udostępnia bezpłatne kalkulatory konsolidacji zadłużenia, które pomogą Ci dowiedzieć się, ile płacisz teraz i ile zapłaciłbyś przy określonej stopie procentowej i okresie kredytowania. Może się to wydawać dużo zapracowanej pracy, ale jest to praca, którą powinieneś wykonać, aby zrozumieć, jakie są najlepsze opcje konsolidacji zadłużenia i jaki rodzaj konsolidacji zadłużenia będzie dla Ciebie odpowiedni.

Wady alternatywnych rozwiązań konsolidacji zadłużenia
Istnieje wiele sposobów na zdobycie pieniędzy na spłatę zadłużenia, ale każda opcja konsolidacji zadłużenia będzie wiązać się z pewnym ryzykiem, więc odrób swoją pracę domową.

Oto niektóre popularne alternatywy konsolidacji zadłużenia i ich wady:

Program zarządzania długiem — przyjmowanie wielu płatności z kilku kart kredytowych (powiedzmy w sumie 1000 USD miesięcznie) i ograniczanie ich do jednej niższej płatności (powiedzmy 800 USD miesięcznie) zawsze brzmi dobrze. Ale bądź ostrożny – upewnij się, że wybrana przez Ciebie agencja non-profit zajmująca się doradztwem kredytowym ma dobrą historię wśród konsumentów. Powinien przedstawić Ci plan, który obniży stopę procentową i miesięczną ratę oraz wyeliminuje całe zadłużenie w ciągu 3-5 lat. Jeśli tak się nie stanie, wycofaj się.

Nowe linie kredytowe/drugie kredyty hipoteczne — głównym problemem jest to, że Twój dom jest wykorzystywany jako zabezpieczenie i w przypadku braku płatności może zostać przejęty. Inną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, są opłaty za wszystko, o czym pożyczkodawca może pomyśleć. Niech określą, jakie opłaty będziesz płacić, w tym opłatę za rozpoczęcie działalności, wycenę lub wszelkie inne koszty.

Karty kredytowe ze stopą procentową 0% — ryzyko polega na braku spłaty zadłużenia w początkowym okresie stopy procentowej 0% (zwykle 12-18 miesięcy). Kiedy ten okres się skończy, możesz spotkać się ze stopami procentowymi na poziomie 18% lub wyższym. Musisz być zdyscyplinowany i spłacić kartę.

Pożyczki osobiste — wszystko zależy od tego, kto pożycza Ci pieniądze. Jeśli jest to krewny lub przyjaciel, związek może szybko się zepsuć, jeśli nie dokonasz terminowych płatności i/lub nie spłacisz pożyczki. Jeśli otrzymasz go od banku lub kasy pożyczkowej, zapłacisz wyższą stopę procentową, ponieważ jest to pożyczka niezabezpieczona, co oznacza, że nie ma zabezpieczenia na jej zabezpieczenie.

Pożyczka od 401(k) – Pożyczka od 401(k) to kolejna opcja, która na pozór brzmi dobrze – pożyczasz od siebie pieniądze i spłacasz. Żadnego skakania przez przeszkody, dostarczania zaświadczeń o dochodach i innej dokumentacji ani przechodzenia przez proces weryfikacji. Płatności pochodzą bezpośrednio z Twojej wypłaty, zanim w ogóle je zobaczysz. Czego nie lubić? Ale nie możesz pożyczyć więcej niż 50 000 dolarów, a jeśli masz mniej niż 100 000 dolarów, możesz pożyczyć tylko połowę swojego salda. Pieniądze ze spłaty są również opodatkowane, a jeśli nie spłacisz ich w ciągu pięciu lat, zapłacisz grzywnę na rzecz urzędu skarbowego. Jeśli odejdziesz z pracy przed otrzymaniem spłaty, będziesz musiał ją spłacić lub zapłacić karę. I co najważniejsze – te pieniądze są przeznaczone na Twoją emeryturę i nie przyniosą Ci zysków, jeśli będziesz ich teraz używać do płacenia rachunków, więc powinna to być opcja konsolidacji zadłużenia tylko wtedy, gdy nie ma innego wyjścia.

Pożyczki osobiste a pożyczki konsolidacyjne
Rozważając, czy zaciągnąć pożyczkę osobistą, czy starać się o pożyczkę konsolidacyjną, łatwo się pomylić.

Istnieją subtelne różnice.

Pożyczkę osobistą można przeznaczyć na dowolny wydatek. Jest przyznawany na podstawie Twojej zdolności kredytowej. W przypadku zabezpieczonej pożyczki osobistej potrzebne jest zabezpieczenie (takie jak dom lub samochód).

Według Farmers Bank w przypadku niezabezpieczonej pożyczki o wartości 5000 USD na okres dwóch lat konsumenci otrzymają roczną stopę procentową w wysokości 11,25% (lub miesięczną płatność w wysokości 224 USD).

Według Bankrate, w przypadku pożyczki zabezpieczonej w wysokości 10 000 USD na trzyletni okres, konsumenci ze znakomitym lub dobrym kredytem mogą otrzymać RRSO wynoszącą 4,29% lub miesięczną płatność w wysokości około 297 USD. Przy uczciwym kredycie osiąga 10,66% RRSO lub miesięczną opłatę w wysokości 326 USD. Przy słabym kredycie, jeśli konsument jest nadal brany pod uwagę, osiąga 25% RRSO (lub miesięczną opłatę w wysokości 398 USD).

Możesz zaciągnąć pożyczkę wyższą niż jest to konieczne, aby pokryć nowe wydatki. Pożyczki osobiste wiążą się z wysokim ryzykiem, dlatego będą wiązały się z wysokimi kosztami. Ale gdy zostaną spłacone w całości, znacznie zwiększą Twoją zdolność kredytową. Z drugiej strony, w Twoim imieniu nie działa żadna firma zajmująca się konsolidacją, więc konsument musi wykazać się dyscypliną, aby wydać pieniądze na zadłużenie, a nie na coś innego, co oznaczałoby wcześniejsze zadłużenie, a także spłaty w sprawie nowego kredytu.

Kredyt konsolidacyjny służy wyłącznie spłacie zadłużenia. Zwykle współpracujesz z firmą konsolidacyjną, która wykorzystuje swoje doświadczenie i kontakty, aby zmniejszyć odsetki i miesięczną opłatę, abyś mógł sprawnie spłacić swój dług.

Może obejmować ochronę ze strony poprzednich pożyczkodawców, którzy nie będą mogli się z Tobą skontaktować po przejęciu firmy konsolidującej zadłużenie. Będzie miał wysokie oprocentowanie, ponieważ jest to pożyczka obarczona wysokim ryzykiem. Rezygnujesz ze swojej elastyczności w zamian za całkowitą kontrolę ze strony pożyczkodawcy.

Porozmawiaj z doradcą kredytowym na temat opcji Niskooprocentowanej pożyczki konsolidacyjnej.
Istnieje wiele opcji pożyczki. Nie wybieraj takiego, który pozostawi cię w gorszej sytuacji, niż zacząłeś. Uzyskaj co najmniej trzy propozycje od banków lub innych instytucji pożyczkowych. Jeśli najlepszą ofertą, jaką możesz znaleźć, jest chwilówka, odejdź… szybko! Zamiast pożyczki prawdopodobnie będziesz musiał całkowicie zmienić swoje życie finansowe.

Dlatego mądrze jest uzyskać propozycję od agencji doradztwa kredytowego non-profit, takiej jak InCharge Debt Solutions. Doradztwo kredytowe może doradzić Ci w sprawie ogólnej strategii wyjścia z długów na zawsze, a ich usługi są bezpłatne. Niskooprocentowane pożyczki konsolidacyjne

Jedna myśl nt. „Niskooprocentowane pożyczki konsolidacyjne

  1. Pingback: ⭐Pożyczki na raty dużą przyznawalność - listopad 2023 - Najnowsze Porównanie

Dodaj komentarz